Typ tekstu: Książka
Autor: Nowakowski Zdzisław
Tytuł: TAG 3.1 dla opornych
Rok wydania: 1994
Rok powstania: 1995
dostępnych wzorców formatowania (rysunek 9-3).
Reszta powinna być jasna. Wystarczy:
1. Zaznaczyć wiersze, które mają być sformatowane jednym z dostępnych wzorców lub umieścić kursor w tym miejscu, od którego zamierzasz wpisywać tekst formatując go od razu w określony sposób.
2. Kliknięciem odpowiedniego miejsca na pasku narzędzi wyświetlić listę dostępnych wzorców.
3. Kliknąć nazwę wybranego wzorca.

Jak nie formatować tekstu za pomocą wzorców?

Właśnie pod takim tytułem postanowiłem zamieścić informacje o sposobie zmiany parametrów wzorców formatowania tekstu. Głównym powodem takiego postępowania jest fakt, że zmiany wprowadzone w ten sposób w redagowanym dokumencie niejednokrotnie przerastają wyobraźnię korzystającego z tej możliwości osobnika.
Modyfikację
dostępnych wzorców formatowania (rysunek 9-3).<br>Reszta powinna być jasna. Wystarczy:<br>1. Zaznaczyć wiersze, które mają być sformatowane jednym z dostępnych wzorców lub umieścić kursor w tym miejscu, od którego zamierzasz wpisywać tekst formatując go od razu w określony sposób.<br>2. Kliknięciem odpowiedniego miejsca na pasku narzędzi wyświetlić listę dostępnych wzorców.<br>3. Kliknąć nazwę wybranego wzorca.<br><br>Jak nie formatować tekstu za pomocą wzorców?<br><br>Właśnie pod takim tytułem postanowiłem zamieścić informacje o sposobie zmiany parametrów wzorców formatowania tekstu. Głównym powodem takiego postępowania jest fakt, że zmiany wprowadzone w ten sposób w redagowanym dokumencie niejednokrotnie przerastają wyobraźnię korzystającego z tej możliwości osobnika.<br>Modyfikację
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego