Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 10
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
omija także naszego kraju. W wywiadzie, który na zlecenie Cosmopolitan przeprowadził Instytut Badania Opinii i Rynku "Pentor" S.A., ponad 17% sekretarek przyznało, że otrzymało od szefa dwuznaczną propozycję, bezpośrednio lub w żartach.
Jak zatem wygląda molestowanie seksualne po polsku? Czy w naszym kraju mieszkają tylko uprzejmi, szarmanccy dżentelmeni, którzy wzorowo zachowują się w stosunku do kobiet? Na pewno nie.

Panna delikutaśna
Bożena, 21 lat, już nie wierzy w dżentelmenów. Od dwóch lat pracuje w jednej z warszawskich restauracji typu fast
food, od roku przeżywa piekło. Kiedyś upokorzenie znosiła w milczeniu. Dziś odważyła się walczyć o swoje prawa.
- Wszystko zaczęło się
omija także naszego kraju. W wywiadzie, który na zlecenie Cosmopolitan przeprowadził Instytut Badania Opinii i Rynku "Pentor" S.A., ponad 17% sekretarek przyznało, że otrzymało od szefa dwuznaczną propozycję, bezpośrednio lub w żartach. <br>Jak zatem wygląda molestowanie seksualne po polsku? Czy w naszym kraju mieszkają tylko uprzejmi, szarmanccy dżentelmeni, którzy wzorowo zachowują się w stosunku do kobiet? Na pewno nie.<br><br>Panna delikutaśna<br>Bożena, 21 lat, już nie wierzy w dżentelmenów. Od dwóch lat pracuje w jednej z warszawskich restauracji typu fast <br>food, od roku przeżywa piekło. Kiedyś upokorzenie znosiła w milczeniu. Dziś odważyła się walczyć o swoje prawa.<br>- Wszystko zaczęło się
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego