Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.10 (8)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
jej ciało sztuczną skórą. Dzięki temu ta prawdziwa odrosła w ciągu tygodnia, co uznano za wręcz nieprawdopodobne. Kobieta wyszła już ze szpitala.
BT

Yeti, pokaż się
Noga znaleziona na Syberii nie należy do żadnego znanego stworzenia
Barnaul
Syberyjscy naukowcy analizują odkrycie, które może udowodnić, że opowieści o istnieniu człowieka śniegu yeti nie są fikcją. W górach Ałtaju na wys. 3-3,5 tys. m n.p.m. znaleziono dobrze zachowaną nogę dziwnego stworzenia. Jakiego - nie wiadomo, bo nie da się jej dopasować do żadnego znanego zwierzęcia - wymarłego ani żyjącego. Ani też do człowieka.
- Znalazłem ją w śniegu, odwróciłem i uznałem, że
jej ciało sztuczną skórą. Dzięki temu ta prawdziwa odrosła w ciągu tygodnia, co uznano za wręcz nieprawdopodobne. Kobieta wyszła już ze szpitala.<br>&lt;au&gt;BT&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="world"&gt;&lt;tit&gt;Yeti, pokaż się&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Noga znaleziona na Syberii nie należy do żadnego znanego stworzenia&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Barnaul&lt;/&gt;<br>Syberyjscy naukowcy analizują odkrycie, które może udowodnić, że opowieści o istnieniu człowieka śniegu yeti nie są fikcją. W górach Ałtaju na wys. 3-3,5 tys. m n.p.m. znaleziono dobrze zachowaną nogę dziwnego stworzenia. Jakiego - nie wiadomo, bo nie da się jej dopasować do żadnego znanego zwierzęcia - wymarłego ani żyjącego. Ani też do człowieka.<br>&lt;q&gt;- Znalazłem ją w śniegu, odwróciłem i uznałem, że
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego