Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: ulotki religijne
Rok: 2000
z grzechów
"Bo z wnętrzności serca ludzkiego pochodzą złe myśli, cudzołóstwa... kradzieże... złości... bezwstyd... bluźnierstwo, pycha, głupstwo" Marka 7.20-22.
Potrzebujesz oczyszczenia grzechów.
2. Mówił o Przebaczeniu.
"Bo gniew Boży objawia się z nieba przeciwko wszelkiej bezbożności i niesprawiedliwości..." Rzym. 1.8.
Potrzebujesz przebaczenia grzechów.
3. Mówił o Pojednaniu z Bogiem.
"Ale nieprawości wasze uczyniły rozdział między wami i między Bogiem waszym" Iz. 59.2.
Potrzebujesz pojednania z Bogiem.
4. Mówił o Nowym Narodzeniu.
"Odpowiedział Jezus i rzekł mu: Zaprawdę, zaprawdę powiadam ci: Jeśli się kto nie narodzi znowu, nie może widzieć królestwa Bożego"
Jan 3.3. Uwaga! Nikt nie rodzi
z grzechów&lt;/&gt;<br>"Bo z wnętrzności serca ludzkiego pochodzą złe myśli, cudzołóstwa... kradzieże... złości... bezwstyd... bluźnierstwo, pycha, głupstwo" Marka 7.20-22.<br>&lt;hi&gt;Potrzebujesz oczyszczenia grzechów.&lt;/&gt;<br>2. Mówił o &lt;hi&gt;Przebaczeniu.&lt;/&gt;<br>"Bo gniew Boży objawia się z nieba przeciwko wszelkiej bezbożności i niesprawiedliwości..." Rzym. 1.8. <br>&lt;hi&gt;Potrzebujesz przebaczenia grzechów.&lt;/&gt;<br>3. Mówił o &lt;hi&gt;Pojednaniu&lt;/&gt; z Bogiem.<br>"Ale nieprawości wasze uczyniły rozdział między wami i między Bogiem waszym" Iz. 59.2.<br>&lt;hi&gt;Potrzebujesz pojednania z Bogiem.&lt;/&gt;<br>4. Mówił o &lt;hi&gt;Nowym Narodzeniu.&lt;/&gt;<br>"Odpowiedział Jezus i rzekł mu: Zaprawdę, zaprawdę powiadam ci: Jeśli się kto nie narodzi znowu, nie może widzieć królestwa Bożego"<br>Jan 3.3. &lt;hi&gt;Uwaga! Nikt nie rodzi
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego