Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 33
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
mówią jednak, że to nic innego, jak ciąg dalszy gospodarczej inwazji spółki Stoch-Bulas, która nie kupiła, a wydzierżawiła kino od Towarzystwa Gimnastycznego "Sokół" na 10 lat. Podobno kupili już tam sprzęt za 200 tys. dolarów albo coś koło tego. Nawet przeciwnicy naszych biznesmenów twierdzą, że teraz to będzie kino z prawdziwego zdarzenia. Zobaczymy.
Odkąd wybudowali nowy maszt na Gubałówce, ludzie skarżą się na jakość odbioru niektórych programów. Podobno najgorzej jest z TVN. Ja to nie mam czasu na telewizję. Wolę sobie poplotkować w tym czasie z sąsiadką, czego i wam życzę.
Podobno posłowi Dzielskiemu urodziła się w Chicago jakaś pociecha. Jedni mówią
mówią jednak, że to nic innego, jak ciąg dalszy gospodarczej inwazji spółki Stoch-Bulas, która nie kupiła, a wydzierżawiła kino od Towarzystwa Gimnastycznego "Sokół" na 10 lat. Podobno kupili już tam sprzęt za 200 tys. dolarów albo coś koło tego. Nawet przeciwnicy naszych biznesmenów twierdzą, że teraz to będzie kino z prawdziwego zdarzenia. Zobaczymy.<br>Odkąd wybudowali nowy maszt na Gubałówce, ludzie skarżą się na jakość odbioru niektórych programów. Podobno najgorzej jest z TVN. Ja to nie mam czasu na telewizję. Wolę sobie poplotkować w tym czasie z sąsiadką, czego i wam życzę.<br>Podobno posłowi Dzielskiemu urodziła się w Chicago jakaś pociecha. Jedni mówią
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego