Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 07.20
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
W Polsce natychmiast biegano by za nimi z kagańcami. Może problem tkwi w naszej mentalności, a nie w mentalności naszych psów.

Włodzimierz z Zielonej Góry: - Występ Anny Szałapak odbędzie się na deptaku na Scenie w Podwórku (Wszystko dla Ań "GL" z 19 bm.). Gwiazda takiego pokroju powinna wystąpić na scenie z prawdziwego zdarzenia.

Fan z oddali: - Przystanek Woodstock młodzieży się podoba, a kilku nawiedzonych z bezsilności gryzie pazury. Niech sobie jadą na przegląd chórów kościelnych i nikomu nie przeszkadzają. Wszystkim uczestnikom życzę wspaniałej zabawy.

Eliasz z Nowej Soli: - Pamiętam, tuż po wojnie wybrałem się nad Jezioro Sławskie, woda była wówczas prawie kryształowa. Właśnie
W Polsce natychmiast biegano by za nimi z kagańcami. Może problem tkwi w naszej mentalności, a nie w mentalności naszych psów. <br><br>Włodzimierz z Zielonej Góry: - Występ Anny Szałapak odbędzie się na deptaku na Scenie w Podwórku (Wszystko dla Ań "GL" z 19 bm.). Gwiazda takiego pokroju powinna wystąpić na scenie z prawdziwego zdarzenia. <br><br>Fan z oddali: - Przystanek Woodstock młodzieży się podoba, a kilku nawiedzonych z bezsilności gryzie pazury. Niech sobie jadą na przegląd chórów kościelnych i nikomu nie przeszkadzają. Wszystkim uczestnikom życzę wspaniałej zabawy. <br><br>Eliasz z Nowej Soli: - Pamiętam, tuż po wojnie wybrałem się nad Jezioro Sławskie, woda była wówczas prawie kryształowa. Właśnie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego