Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 04.12
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
ludzi w Chorwacji i Bośni. Podczas przesłuchań Miloszewić przyznał, że finansował chorwackich i bośniackich Serbów.
(PAP)Dziennikarze proszą o pomoc prezydenta

ROSJA Dziennikarze telewizji NTW zwrócili się w środę do prezydenta Władimira Putina o interwencję w konflikcie z Gazpromem. W liście otwartym podpisanym przez 129 dziennikarzy wyrażono przekonanie, że prezydent, z racji swych prerogatyw, może zwrócić się do wyższych instancji sądowniczych z prośbą o skontrolowanie zgodności z prawem decyzji, które legły u podstaw przejęcia NTW.
Adwokaci NTW złożyli we wtorek w moskiewskim sądzie skargę, w której zakwestionowali legalność zwołanego przez Gazprom walnego zgromadzenia akcjonariuszy. Petycja zostanie rozpatrzona 10 maja.
(PAP)W Anglii
ludzi w Chorwacji i Bośni. Podczas przesłuchań Miloszewić przyznał, że finansował chorwackich i bośniackich Serbów.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Dziennikarze proszą o pomoc prezydenta&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;ROSJA&lt;/&gt; Dziennikarze telewizji NTW zwrócili się w środę do prezydenta Władimira Putina o interwencję w konflikcie z Gazpromem. W liście otwartym podpisanym przez 129 dziennikarzy wyrażono przekonanie, że prezydent, z racji swych prerogatyw, może zwrócić się do wyższych instancji sądowniczych z prośbą o skontrolowanie zgodności z prawem decyzji, które legły u podstaw przejęcia NTW.<br>Adwokaci NTW złożyli we wtorek w moskiewskim sądzie skargę, w której zakwestionowali legalność zwołanego przez Gazprom walnego zgromadzenia akcjonariuszy. Petycja zostanie rozpatrzona 10 maja.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;W Anglii
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego