Typ tekstu: Książka
Tytuł: Wyjść z matni
Rok: 1994
nich w centralnym miejscu koszyczek dla chorej babci, z którego wystaje ciasto i duża butelka wina. I drugi przykład: telewizyjna reklama przed "Dobranocką" - Barbie siada z Kenem do kolacji, trzymając w ręku kielich. Kochamy Barbie!
Monika: Jednak przesadzasz. Myślę, że to są odosobnione przy padki.
Anka: Nie sądzę. Moja przyjaciółka z racji zainteresowań zawodowych przeprowadziła na własny użytek mały eksperyment: przez tydzień kilka razy dziennie przypadkowo włączała telewizor, żeby zobaczyć, jak często na małym ekranie pojawia się alkohol.
Jako porządna Poznanianka robiła to z ołówkiem w ręku i naliczyła 30 razy! Czy dla Ciebie to dużo, czy mało?
Włodek: Trudno to zobaczyć
nich w centralnym miejscu koszyczek dla chorej babci, z którego wystaje ciasto i duża butelka wina. I drugi przykład: telewizyjna reklama przed "Dobranocką" - Barbie siada z Kenem do kolacji, trzymając w ręku kielich. Kochamy Barbie!&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Monika: Jednak przesadzasz. Myślę, że to są odosobnione przy padki.&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;Anka: Nie sądzę. Moja przyjaciółka z racji zainteresowań zawodowych przeprowadziła na własny użytek mały eksperyment: przez tydzień kilka razy dziennie przypadkowo włączała telewizor, żeby zobaczyć, jak często na małym ekranie pojawia się alkohol.<br>Jako porządna Poznanianka robiła to z ołówkiem w ręku i naliczyła 30 razy! Czy dla Ciebie to dużo, czy mało?&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Włodek: Trudno to zobaczyć
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego