Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne
Rok: 1998
mamy dziś pogodę: Oho, cóż za piękna, wyraźna panorama, soczewki Varilux umożliwiają komfortowe, płynne przejście od bliży do dali.
"Nieważne, nad czym się pracuje, głowa powinna być wolna i nieobciążona"

Nowe soczewki VARILUX
firmy ESSILOR
- indywidualne rozwiązanie
W zależności od Państwa potrzeb i życzeń możemy soczewki VARILUX pokryć powłokami antyrefleksyjnymi, zabarwić, nałożyć filtr UVX, utwardzić, specjalnie według wymagań obrobić technologicznie tak, iż będą wyjątkowo lekkie i cienkie. A wszystko to po to, by zapewnić maksymalny komfort widzenia, większą swobodę i więcej radości na co dzień.
Jeżeli macie Państwo pytania lub wątpliwości, prosimy o zwrócenie się z tym do nas - udzielimy odpowiedzi
mamy dziś pogodę: Oho, cóż za piękna, wyraźna panorama, soczewki Varilux umożliwiają komfortowe, płynne przejście od bliży do dali.<br>"Nieważne, nad czym się pracuje, głowa powinna być wolna i nieobciążona"<br><br>&lt;tit&gt;Nowe soczewki VARILUX&lt;/&gt; <br>firmy ESSILOR<br>- indywidualne rozwiązanie<br>W zależności od Państwa potrzeb i życzeń możemy soczewki VARILUX pokryć powłokami antyrefleksyjnymi, zabarwić, nałożyć filtr UVX, utwardzić, specjalnie według wymagań obrobić technologicznie tak, iż będą wyjątkowo lekkie i cienkie. A wszystko to po to, by zapewnić maksymalny komfort widzenia, większą swobodę i więcej radości na co dzień.<br>Jeżeli macie Państwo pytania lub wątpliwości, prosimy o zwrócenie się z tym do nas - udzielimy odpowiedzi
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!