Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne
Rok: 1998
biegiem lat pogłębiają się coraz bardziej.
Wyjaśnienie RoC'a ...Widoczne objawy starzenia się skóry są efektem niekorzystnych zmian następujących w jej głębszych warstwach. Dynamika rozwoju komórek skóry słabnie powodując wyrównanie epidermy, co prowadzi do tworzenia się zmarszczek i zwiotczenia skóry. Sprzyja gromadzeniu melaniny, która odpowiada za tworzenie się plam o brunatnym zabarwieniu, szczególnie na skórze rąk.
Rozwiązanie RoC'a ...Retinol Actif Pur.
Retinol - witamina A w swej czystej i aktywnej formie posiada właściwości przeciwdziałające oznakom starzenia się skóry.
Witamina A jest delikatna i szybko traci swą moc w zetknięciu z powietrzem i światłem.
Po wielu latach żmudnych badań firma RoC, dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej
biegiem lat pogłębiają się coraz bardziej.<br>Wyjaśnienie RoC'a ...Widoczne objawy starzenia się skóry są efektem niekorzystnych zmian następujących w jej głębszych warstwach. Dynamika rozwoju komórek skóry słabnie powodując wyrównanie epidermy, co prowadzi do tworzenia się zmarszczek i zwiotczenia skóry. Sprzyja gromadzeniu melaniny, która odpowiada za tworzenie się plam o brunatnym zabarwieniu, szczególnie na skórze rąk.<br>Rozwiązanie RoC'a ...Retinol Actif Pur.<br>Retinol - witamina A w swej czystej i aktywnej formie posiada właściwości przeciwdziałające oznakom starzenia się skóry.<br>Witamina A jest delikatna i szybko traci swą moc w zetknięciu z powietrzem i światłem.<br>Po wielu latach żmudnych badań firma RoC, dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego