Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 8 (sierpień)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
ślubie, na łóżku, pod kołdrą i przy zgaszonym świetle". Do zawarcia znajomości z tobą zmusza ją jedynie silna konieczność realizacji polityki prorodzinnej.
Czego się spodziewać?
Uduchowienia. Zaliczysz wszystkie sumy w okolicznych kościołach i poznasz wszystkich proboszczów. Zaletą tego związku jest to, że poznasz też smak mszalnego wina. Silnie rozwinięta uczuciowość, zabarwiona mniej lub bardziej religijnie, oraz wstręt do stosunków cielesnych mogą sprawić, że orgazmy będzie przeżywała patrząc jedynie na twoje długie rzęsy albo owłosione nogi. Samo słowo "seks" budzi u niej długotrwały rozstrój nerwowy.
Jak się bronić?
Przy pierwszej nadarzającej się okazji kup w kiosku tygodnik "Nie" i zdecydowanie powiedz, że
ślubie, na łóżku, pod kołdrą i przy zgaszonym świetle". Do zawarcia znajomości z tobą zmusza ją jedynie silna konieczność realizacji polityki prorodzinnej.<br>Czego się spodziewać?<br>Uduchowienia. Zaliczysz wszystkie sumy w okolicznych kościołach i poznasz wszystkich proboszczów. Zaletą tego związku jest to, że poznasz też smak mszalnego wina. Silnie rozwinięta uczuciowość, zabarwiona mniej lub bardziej religijnie, oraz wstręt do stosunków cielesnych mogą sprawić, że orgazmy będzie przeżywała patrząc jedynie na twoje długie rzęsy albo owłosione nogi. Samo słowo "seks" budzi u niej długotrwały rozstrój nerwowy.<br>Jak się bronić?<br>Przy pierwszej nadarzającej się okazji kup w kiosku tygodnik "Nie" i zdecydowanie powiedz, że
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego