Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 11.05
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
równie chętnie w marketach co mniejszych sklepach (po 48 proc.). Z roku na rok powoli ubywa jednak zwolenników "kameralnych zakupów".
Niemal połowa klientów (49 proc.) supermarketów odwiedza je nie częściej niż raz w miesiącu, a 40 proc. raz w tygodniu. Tylko 4 proc. robi w nich zakupy codziennie.
Na dobre zadomowił się u nas zwyczaj robienia zakupów w niedzielę. Niemal dwie piąte (39 proc.) korzysta z takiej możliwości. 32 proc. twierdzi, że w tym dniu nie odwiedza sklepów. Na niedzielne zakupy najchętniej wybierają się ludzie młodzi, mieszkańcy dużych miast. Kupują przede wszystkim żywność.
Ponad jedna piąta badanych (22 proc.) uważa, że
równie chętnie w marketach co mniejszych sklepach (po 48 proc.). Z roku na rok powoli ubywa jednak zwolenników "kameralnych zakupów".<br>Niemal połowa klientów (49 proc.) supermarketów odwiedza je nie częściej niż raz w miesiącu, a 40 proc. raz w tygodniu. Tylko 4 proc. robi w nich zakupy codziennie.<br>Na dobre zadomowił się u nas zwyczaj robienia zakupów w niedzielę. Niemal dwie piąte (39 proc.) korzysta z takiej możliwości. 32 proc. twierdzi, że w tym dniu nie odwiedza sklepów. Na niedzielne zakupy najchętniej wybierają się ludzie młodzi, mieszkańcy dużych miast. Kupują przede wszystkim żywność.<br>Ponad jedna piąta badanych (22 proc.) uważa, że
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego