Typ tekstu: Książka
Autor: Praszyński Roman
Tytuł: Jajojad
Rok: 1997
pazury tylko na okres rui - to znaczy czas wymiany informacji genetycznej. Potem znów skaczą sobie do arterii krwionośnych. (Tu małe wyjaśnienie: pełzająca materia odżywia się sama sobą, tzn. większa pełzająca materia połyka mniejszą pełzającą materię, która połknęła tę najmniejszą. Do rozprowadzania połkniętej materii służą krwionośne arterie).
Moja istotka, w której zadomowiłem się na dobre, jest kobietą. To znaczy jest tym gatunkiem, który przez klonowanie (po wymianie genetycznej na kobiecie narasta nowy osobnik i gdy dojrzeje, odrywa się od żywicielki- a ile krwi przy tym) przyczynia się do zwiększenia liczebności stada.
Okres rui to bardzo zabawny czas. Gdy kobieta poczuje, że jest
pazury tylko na okres rui - to znaczy czas wymiany informacji genetycznej. Potem znów skaczą sobie do arterii krwionośnych. (Tu małe wyjaśnienie: pełzająca materia odżywia się sama sobą, tzn. większa pełzająca materia połyka mniejszą pełzającą materię, która połknęła tę najmniejszą. Do rozprowadzania połkniętej materii służą krwionośne arterie).<br>Moja istotka, w której zadomowiłem się na dobre, jest kobietą. To znaczy jest tym gatunkiem, który przez klonowanie (po wymianie genetycznej na kobiecie narasta nowy osobnik i gdy dojrzeje, odrywa się od żywicielki- a ile krwi przy tym) przyczynia się do zwiększenia liczebności stada.<br>Okres rui to bardzo zabawny czas. Gdy kobieta poczuje, że jest
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego