Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy domów, mieszkań, wyposażenia domu
Rok: 1997
ciągu kilku sekund możesz kompletnie zmienić dekorację.
Obrazy można pogrupować, a swoje ulubione dzieła sztuki umiejscowić w odpowiednim świetle. Wnieś trochę zmian do swoich czterech, ścian do swojej małej prywatnej galerii. A tak przy okazji: system ten zawsze może być rozbudowany.

Bez kucia ścian.
Właściciele domów i sąsiedzi będą bardzo zadowoleni. Wraz z systemem zawieszania Galeria firmy Nielsen ściany pozostają niezniszczone, a młotek możesz zostawić w skrzynce na narzędzia.
Ten system jest bardzo prosty:
Obrazy mogą być umiejscawiane na dowolnej wysokości.

Tak wielu profesjonalnych użytkowników nie może się mylić:
Jako przykład weź pod uwagę olbrzymie muzea i galerie na całym świecie
ciągu kilku sekund możesz kompletnie zmienić dekorację.<br>Obrazy można pogrupować, a swoje ulubione dzieła sztuki umiejscowić w odpowiednim świetle. Wnieś trochę zmian do swoich czterech, ścian do swojej małej prywatnej galerii. A tak przy okazji: system ten zawsze może być rozbudowany.<br><br>&lt;tit&gt;Bez kucia ścian.&lt;/&gt;<br>Właściciele domów i sąsiedzi będą bardzo zadowoleni. Wraz z systemem zawieszania Galeria firmy Nielsen ściany pozostają niezniszczone, a młotek możesz zostawić w skrzynce na narzędzia.<br>Ten system jest bardzo prosty:<br>Obrazy mogą być umiejscawiane na dowolnej wysokości.<br><br>Tak wielu profesjonalnych użytkowników nie może się mylić: <br>Jako przykład weź pod uwagę olbrzymie muzea i galerie na całym świecie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!