Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy domów, mieszkań, wyposażenia domu
Rok: 1997
ciągu kilku sekund możesz kompletnie zmienić dekorację.
Obrazy można pogrupować, a swoje ulubione dzieła sztuki umiejscowić w odpowiednim świetle. Wnieś trochę zmian do swoich czterech, ścian do swojej małej prywatnej galerii. A tak przy okazji: system ten zawsze może być rozbudowany.

Bez kucia ścian.
Właściciele domów i sąsiedzi będą bardzo zadowoleni. Wraz z systemem zawieszania Galeria firmy Nielsen ściany pozostają niezniszczone, a młotek możesz zostawić w skrzynce na narzędzia.
Ten system jest bardzo prosty:
Obrazy mogą być umiejscawiane na dowolnej wysokości.

Tak wielu profesjonalnych użytkowników nie może się mylić:
Jako przykład weź pod uwagę olbrzymie muzea i galerie na całym świecie
ciągu kilku sekund możesz kompletnie zmienić dekorację.<br>Obrazy można pogrupować, a swoje ulubione dzieła sztuki umiejscowić w odpowiednim świetle. Wnieś trochę zmian do swoich czterech, ścian do swojej małej prywatnej galerii. A tak przy okazji: system ten zawsze może być rozbudowany.<br><br>&lt;tit&gt;Bez kucia ścian.&lt;/&gt;<br>Właściciele domów i sąsiedzi będą bardzo zadowoleni. Wraz z systemem zawieszania Galeria firmy Nielsen ściany pozostają niezniszczone, a młotek możesz zostawić w skrzynce na narzędzia.<br>Ten system jest bardzo prosty:<br>Obrazy mogą być umiejscawiane na dowolnej wysokości.<br><br>Tak wielu profesjonalnych użytkowników nie może się mylić: <br>Jako przykład weź pod uwagę olbrzymie muzea i galerie na całym świecie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego