Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 07.21
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
bardzo rozumiem, czy metodami z Zielonej Górze trzeba się chwalić.

Czesława z Nowej Soli: - Wydano duże pieniądze na remont starówki w Nowej Soli, w tym np. plac Wyzwolenia. Jednak zapomniano o podwórkach kamieniczek, gdzie walają się śmieci i hałdy piasku.

Ryszard z Nowogrodu Bobrz.: - Leśnicy być może mają powody do zadowolenia, że w naszym województwie pojawiły się wilki. Jako rolnik mam jednak więcej obaw. Wilki nie gardzą, chociażby owcami czy kozami. A hodowców tych zwierząt jest wielu. Kto wypłaci rolnikom odszkodowania za zabite owce czy kozy? Już dziś nie mogą oni otrzymać odszkodowań za zniszczone przez dziki ziemniaki czy buraki.

Czytelnik
bardzo rozumiem, czy metodami z Zielonej Górze trzeba się chwalić. <br><br>Czesława z Nowej Soli: - Wydano duże pieniądze na remont starówki w Nowej Soli, w tym np. plac Wyzwolenia. Jednak zapomniano o podwórkach kamieniczek, gdzie walają się śmieci i hałdy piasku. <br><br>Ryszard z Nowogrodu Bobrz.: - Leśnicy być może mają powody do zadowolenia, że w naszym województwie pojawiły się wilki. Jako rolnik mam jednak więcej obaw. Wilki nie gardzą, chociażby owcami czy kozami. A hodowców tych zwierząt jest wielu. Kto wypłaci rolnikom odszkodowania za zabite owce czy kozy? Już dziś nie mogą oni otrzymać odszkodowań za zniszczone przez dziki ziemniaki czy buraki. <br><br>Czytelnik
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!