Typ tekstu: Książka
Autor: Fijewski Piotr
Tytuł: Jak rozwinąć skrzydła
Rok: 1996
sam sposób realizacji, jak w ćwiczeniu "Jestem słoniem". Wykonując ćwiczenie powtarzaj w myślach odpowiednie Twoje zdania - "Mam prawo do..." z ćwiczenia 2 lub znane Ci już zdanie - "Jestem słoniem".
Powtarzaj to, co faktycznie dodaje Ci sił i energii. Po każdej przećwiczonej sytuacji opisz w Zeszycie swoje wrażenia i zaznacz poziom zadowolenia z siebie na skali.
Pamiętaj, że to ma być Twój sukces, a nie porażka.
CZĘŚĆ TRZECIA
Aby skrzydła były użyteczne, trzeba o nie zadbać
Sesja IV
Twoje terytorium, ty jako gospodarz
Asertywna odmowa
To, kim jesteś, co jest Twoje, co Ciebie dotyczy można określić mianem Twojego terytorium psychicznego. To terytorium
sam sposób realizacji, jak w ćwiczeniu "Jestem słoniem". Wykonując ćwiczenie powtarzaj w myślach odpowiednie Twoje zdania - "Mam prawo do..." z ćwiczenia 2 lub znane Ci już zdanie - "Jestem słoniem".<br>Powtarzaj to, co faktycznie dodaje Ci sił i energii. Po każdej przećwiczonej sytuacji opisz w Zeszycie swoje wrażenia i zaznacz poziom zadowolenia z siebie na skali.<br>Pamiętaj, że to ma być Twój sukces, a nie porażka.&lt;/&gt;<br>&lt;div1&gt;&lt;tit1&gt;CZĘŚĆ TRZECIA&lt;/&gt;<br>&lt;tit1&gt;Aby skrzydła były użyteczne, trzeba o nie zadbać&lt;/&gt;<br>&lt;tit1&gt;Sesja IV&lt;/&gt;<br>&lt;tit1&gt;Twoje terytorium, ty jako gospodarz<br>Asertywna odmowa&lt;/&gt;<br>To, kim jesteś, co jest Twoje, co Ciebie dotyczy można określić mianem Twojego terytorium psychicznego. To terytorium
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!