Typ tekstu: Książka
Autor: Chmielewska Joanna
Tytuł: Lesio
Rok wydania: 2004
Rok powstania: 1973
przygnębionym Bjrnem przybyła do zespołu koszmarna wieść. Pierwszą reakcją zainteresowanych było straszne uczucie nerwowej słabości w okolicy dołka. Następnie dało się zaobserwować coś w rodzaju paraliżu umysłów i organów mowy. Następnie usiłowano przez chwilę nie wierzyć w rzeczywistość. Następnie nikłej pociechy dostarczyło wspomnienie czasów, kiedy na porządku dziennym było składanie zagniewanym bóstwom ofiar z jednostek ludzkich, i przez dłuższą nieco chwilę rozważano ewentualność złożenia ofiary z cudzoziemca. Następnie zaczęto myśleć realnie.
- Tego już za wiele - powiedział Janusz tonem beznadziejnej rezygnacji.
- Różne nieszczęścia mogłem sobie wyobrazić, ale to przechodzi wszystko. Szlag trafił matrycę. Co, u Boga Ojca jedynego, mamy teraz zrobić?!!!
- Powiesić
przygnębionym Bj&lt;symbol desc="oslash"&gt;rnem przybyła do zespołu koszmarna wieść. Pierwszą reakcją zainteresowanych było straszne uczucie nerwowej słabości w okolicy dołka. Następnie dało się zaobserwować coś w rodzaju paraliżu umysłów i organów mowy. Następnie usiłowano przez chwilę nie wierzyć w rzeczywistość. Następnie nikłej pociechy dostarczyło wspomnienie czasów, kiedy na porządku dziennym było składanie zagniewanym bóstwom ofiar z jednostek ludzkich, i przez dłuższą nieco chwilę rozważano ewentualność złożenia ofiary z cudzoziemca. Następnie zaczęto myśleć realnie.<br>- Tego już za wiele - powiedział Janusz tonem beznadziejnej rezygnacji.<br>- Różne nieszczęścia mogłem sobie wyobrazić, ale to przechodzi wszystko. Szlag trafił matrycę. Co, u Boga Ojca jedynego, mamy teraz zrobić?!!!<br>- Powiesić
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego