Typ tekstu: Książka
Autor: Pasławski Wiesław
Tytuł: 540 dni w armii
Rok wydania: 1999
Rok powstania: 2001
co sobie o mnie myślałeś? Poczułem się odrobinę zakłopotany tym pytaniem.
- Myślałem, że fajna dziewczyna z ciebie, że fajnie mi się z tobą rozmawia i że cieszę się że się poznaliśmy. Masz też dużo uroku osobistego i jesteś bardzo ładna - wziąłem głęboki oddech i dodałem: - Można się w tobie łatwo zakochać... Usłyszałem jej westchnienie.
- Można się zakochać ale można też i odkochać - powiedziała ze smutkiem w głosie. - Ale bardzo dziękuję za te komplementy. Cieszę się, że o mnie tak myślisz.
- Dlaczego powiedziałaś to tak smutnym tonem? Czyżby coś się stało?
- Chyba tak, ale nie chcę o tym rozmawiać przez telefon. Wolę
co sobie o mnie myślałeś? Poczułem się odrobinę zakłopotany tym pytaniem.<br>- Myślałem, że fajna dziewczyna z ciebie, że fajnie mi się z tobą rozmawia i że cieszę się że się poznaliśmy. Masz też dużo uroku osobistego i jesteś bardzo ładna - wziąłem głęboki oddech i dodałem: - Można się w tobie łatwo zakochać... Usłyszałem jej westchnienie.<br>- Można się zakochać ale można też i odkochać - powiedziała ze smutkiem w głosie. - Ale bardzo dziękuję za te komplementy. Cieszę się, że o mnie tak myślisz.<br>- Dlaczego powiedziałaś to tak smutnym tonem? Czyżby coś się stało?<br>- Chyba tak, ale nie chcę o tym rozmawiać przez telefon. Wolę
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego