Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 9
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
i uzyskaniem tytułu magistra; druga to poprawa naszej sytuacji materialnej - sprawa najważniejsza; trzecia to zmiany organizacyjne. Mamy nadzieję, że nowa ustawa o zawodzie pielęgniarki i położnej, która zwiększa naszą samodzielność, trochę nam w tym pomoże.

Nie bądź ofiarą

Każda kobieta może być potencjalną ofiarą napaści.
Jak rozpoznać grożące nam niebezpieczeństwo, zanim będzie za późno?
Laura Miller

Pewnego popołudnia Ewa wracała do swojego mieszkania obładowana zakupami. Kiedy wchodziła po schodach, pękła jedna z siatek i cała jej zawartość wypadła na stopnie. Ewa stała zrezygnowana i patrzyła, jak puszki z jedzeniem dla kota staczają się po schodach, gdy nagle usłyszała głos mężczyzny.
- Mam
i uzyskaniem tytułu magistra; druga to poprawa naszej sytuacji materialnej - sprawa najważniejsza; trzecia to zmiany organizacyjne. Mamy nadzieję, że nowa ustawa o zawodzie pielęgniarki i położnej, która zwiększa naszą samodzielność, trochę nam w tym pomoże.&lt;/&gt;<br><br><br><br>&lt;page nr=96&gt;<br><br>&lt;div type="art" sex="f"&gt;&lt;tit&gt;Nie bądź ofiarą&lt;/&gt;<br><br>Każda kobieta może być potencjalną ofiarą napaści. <br>Jak rozpoznać grożące nam niebezpieczeństwo, zanim będzie za późno? <br>&lt;au&gt;Laura Miller&lt;/&gt;<br><br>Pewnego popołudnia Ewa wracała do swojego mieszkania obładowana zakupami. Kiedy wchodziła po schodach, pękła jedna z siatek i cała jej zawartość wypadła na stopnie. Ewa stała zrezygnowana i patrzyła, jak puszki z jedzeniem dla kota staczają się po schodach, gdy nagle usłyszała głos mężczyzny. <br>- Mam
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego