Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.16 (13)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
pomoc z Ziemi, bo sygnał z Marsa idzie na Ziemię ponad pół godziny. Załoga musi być więc liczna i wyszkolona w różnych dziedzinach. Będzie liczyła od sześciu do dziewięciu osób.
Podróż na Marsa nie będzie luksusowa, ale Kolumbowi, kiedy zdobywał Amerykę, też nie było łatwo...
MAGDA CYTOWSKA

Sama na siebie zarabia
Córka słynnego muzyka Micka Jaggera i supermodelki Jerry Hall, Elizabeth Jagger (19 l.), postanowiła ulżyć swoim biednym rodzicom i przejść na własny garnuszek. Nic dziwnego, kolorowe magazyny płacą jej nawet 20 tys. funtów, czyli 120 tys. zł, za jedno małe zdjęcie.
JOANNA LENART

Spirit zjechał z rampy
Cape Canaveral
Marsjański
pomoc z Ziemi, bo sygnał z Marsa idzie na Ziemię ponad pół godziny. Załoga musi być więc liczna i wyszkolona w różnych dziedzinach. Będzie liczyła od sześciu do dziewięciu osób.<br>Podróż na Marsa nie będzie luksusowa, ale Kolumbowi, kiedy zdobywał Amerykę, też nie było łatwo...<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;MAGDA CYTOWSKA&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="world"&gt;&lt;tit&gt;Sama na siebie zarabia&lt;/&gt;<br>Córka słynnego muzyka Micka Jaggera i supermodelki Jerry Hall, Elizabeth Jagger (19 l.), postanowiła ulżyć swoim biednym rodzicom i przejść na własny garnuszek. Nic dziwnego, kolorowe magazyny płacą jej nawet 20 tys. funtów, czyli 120 tys. zł, za jedno małe zdjęcie.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;JOANNA LENART&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="world"&gt;&lt;tit&gt;Spirit zjechał z rampy&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Cape Canaveral&lt;/&gt;<br>Marsjański
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego