Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 11
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
razem, oboje boicie się zbytniej bliskości albo nie macie na nią ochoty - wiąże się z nią zbyt duże ryzyko odrzucenia. Jesteście razem, ale obok siebie, bo brakuje trochę uczucia, odrobiny ognia namiętności. Wasz związek nie jest ani gorący, ani zimny, tylko letni jak przestudzone pierogi.
- Taki schemat utrzymuje związek w zawieszeniu - nie dochodzi ani do większego zbliżenia, ani do większego oddalenia - i nie pozwala mu się rozwijać. Emocjonalna energia w tym związku przeznaczona jest na utrzymywanie idealnego dystansu, a nie umacnianie i rozwój więzi - dodaje Bryn C. Collins.
Jeśli chcecie stworzyć prawdziwą więź, musicie się choć trochę zaangażować. Na początek zaplanujcie
razem, oboje boicie się zbytniej bliskości albo nie macie na nią ochoty - wiąże się z nią zbyt duże ryzyko odrzucenia. Jesteście razem, ale obok siebie, bo brakuje trochę uczucia, odrobiny ognia namiętności. Wasz związek nie jest ani gorący, ani zimny, tylko letni jak przestudzone pierogi.<br>- Taki schemat utrzymuje związek w zawieszeniu - nie dochodzi ani do większego zbliżenia, ani do większego oddalenia - i nie pozwala mu się rozwijać. Emocjonalna energia w tym związku przeznaczona jest na utrzymywanie idealnego dystansu, a nie umacnianie i rozwój więzi - dodaje Bryn C. Collins.<br>Jeśli chcecie stworzyć prawdziwą więź, musicie się choć trochę zaangażować. Na początek zaplanujcie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego