Typ tekstu: Książka
Autor: Themerson Stefan
Tytuł: Wykład profesora Mmaa
Rok wydania: 1994
Rok powstania: 1943
ich w Osiedlu, ew. na zewnątrz Osiedla;
5. czy obcięte odrastają, a jeżeli tak, jaką przedstawiają sobą wartość".
Notatkę czwartą schował bardzo skrzętnie, ponieważ wzmianka o hodowaniu czegokolwiek na zewnątrz abdomenu zapachnieć mogłaby w czyimś niepowołanym powonieniu owymi zabronionymi ideami, które tak wietrzył wszędzie Drugi Asystent prof. Ducha.
Biochemiczny zegar, zawieszony w audytorium, starzał się z jednego końca i odradzał z drugiego. Prof. Mmaa wciąż nie nadchodził.
- A oto - rzekł inż. Savarin, wskazując na wielki płat substancji rogowatej - oto fragment naturalnego oręża homo. Każdy homo posiada takich oręży dwadzieścia, po pięć na każdej z czterech kończyn.
Profesor medycyny sądowej dr Arsen
ich w Osiedlu, ew. na zewnątrz Osiedla;<br> 5. czy obcięte odrastają, a jeżeli tak, jaką przedstawiają sobą wartość".<br> Notatkę czwartą schował bardzo skrzętnie, ponieważ wzmianka o hodowaniu czegokolwiek na zewnątrz &lt;orig&gt;abdomenu&lt;/&gt; zapachnieć mogłaby w czyimś niepowołanym powonieniu owymi zabronionymi ideami, które tak wietrzył wszędzie Drugi Asystent prof. Ducha.<br> Biochemiczny zegar, zawieszony w audytorium, starzał się z jednego końca i odradzał z drugiego. Prof. Mmaa wciąż nie nadchodził.<br> - A oto - rzekł inż. Savarin, wskazując na wielki płat substancji rogowatej - oto fragment naturalnego oręża &lt;hi rend="spaced"&gt;homo&lt;/&gt;. Każdy &lt;hi rend="spaced"&gt;homo&lt;/&gt; posiada takich oręży dwadzieścia, po pięć na każdej z czterech kończyn.<br> Profesor medycyny sądowej dr Arsen
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego