Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 7
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
lepiej korzystaj ze swego niezaprzeczalnego uroku i poczucia humoru.
Namiętna randka:
Emocjonująca przejażdżka na rozpędzonym ryczącym motorze z wielką szybkością podnieca cię najbardziej.
Namiętny kochanek:
Pieniądze są dla ciebie największym afrodyzjakiem: bajecznie bogaty playboy to znakomita partia.
Twoje skryte marzenia erotyczne:
1. Gdy spotykasz w pociągu mężczyznę z aparatem fotograficznym zawieszonym na szyi, wyobrażasz sobie schadzkę w fotograficznej ciemni.
2. Chciałabyś być bardzo seksowną, ale dość surową nauczycielką, która z chętnych uczniów drugiej klasy liceum zrobi mężczyzn.
3. Uwielbiasz wyobrażać sobie siebie w tandetnej czarno-czerwonej bieliźnie. Zbyt ograne? Cóż z tego, to przecież tylko fantazja.

Niegrzeczna Dziewiątka
Jesteś anielską kochanką
lepiej korzystaj ze swego niezaprzeczalnego uroku i poczucia humoru.<br> Namiętna randka: <br>Emocjonująca przejażdżka na rozpędzonym ryczącym motorze z wielką szybkością podnieca cię najbardziej.<br> Namiętny kochanek: <br>Pieniądze są dla ciebie największym afrodyzjakiem: bajecznie bogaty playboy to znakomita partia.<br> Twoje skryte marzenia erotyczne:<br>1. Gdy spotykasz w pociągu mężczyznę z aparatem fotograficznym zawieszonym na szyi, wyobrażasz sobie schadzkę w fotograficznej ciemni.<br>2. Chciałabyś być bardzo seksowną, ale dość surową nauczycielką, która z chętnych uczniów drugiej klasy liceum zrobi mężczyzn.<br>3. Uwielbiasz wyobrażać sobie siebie w tandetnej czarno-czerwonej bieliźnie. Zbyt ograne? Cóż z tego, to przecież tylko fantazja.<br><br>Niegrzeczna Dziewiątka<br> Jesteś anielską kochanką
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego