Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklama sprzętu rtv
Rok: 2000
kolejny element systemu domowego kina, który zyskał sobie miano serca tego systemu. Sprawia on, że dźwięk staje się równie ważny, co obraz, a chwilami może nawet go przesłania swoją doskonałością i autentycznością. Dzięki podłączeniu amplitunera do Twojego systemu dźwięk roztaczający się podczas projekcji zaskakiwać Cię będzie na każdym kroku, podążając zawsze za swoim źródłem.

Amplituner to wielokanałowy wzmacniacz mocy audio z wbudowanym cyfrowym procesorem dźwięku dookólnego Dolby Surround oraz pełnozakresowym odbiornikiem radiowym, który umożliwia rozchodzenie się dźwięku z pięciu różnych kierunków.
Amplituner stanowi również centrum dowodzenia całym systemem domowego kina. To do niego możesz przyłączyć wszystkie pozostałe elementy Twojego zestawu: telewizor
kolejny element systemu domowego kina, który zyskał sobie miano serca tego systemu. Sprawia on, że dźwięk staje się równie ważny, co obraz, a chwilami może nawet go przesłania swoją doskonałością i autentycznością. Dzięki podłączeniu amplitunera do Twojego systemu dźwięk roztaczający się podczas projekcji zaskakiwać Cię będzie na każdym kroku, podążając zawsze za swoim źródłem.<br><br>Amplituner to wielokanałowy wzmacniacz mocy audio z wbudowanym cyfrowym procesorem dźwięku dookólnego Dolby Surround oraz pełnozakresowym odbiornikiem radiowym, który umożliwia rozchodzenie się dźwięku z pięciu różnych kierunków.<br>Amplituner stanowi również centrum dowodzenia całym systemem domowego kina. To do niego możesz przyłączyć wszystkie pozostałe elementy Twojego zestawu: telewizor
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2023

Zapraszamy do udziału w zabawie!

Wybierz słowo
Ile masz lat?
Honorowy Mecenas Plebiscytu

Pobierz e-book "Chwytaj mem" Bartka Chacińskiego!

Honorowy Mecenas Plebiscytu
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych uczestników plebiscytu jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących prawach, dostępne jest w Regulaminie. W przypadku wyrażenia zgód marketingowych współadministratorami danych są Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. oraz ePWN Sp. z o.o., na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2023"!