Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 12(32)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
i w ogóle ominąć to zabijanie), czy mamie będą się podobały prezenty i czy w ogóle wszyscy dotrwamy w dobrym zdrowiu psychicznym do Wigilii. No, a później ten nieszczęsny sylwester, nieszczęsny, bo milenijny i trzeba mieć na niego jakiś superpomysł, żeby nie wypaść przed znajomymi na nudziarę. Taka ogólna ekscytacja zawsze wprawia mnie w zakłopotanie, bo nie znoszę zabawy na komendę, tylko dlatego, że właśnie coś tam się kończy albo coś zaczyna, a ja wolałabym w końcu przeczytać zaległe książki lub napisać list do przyjaciółki.
Czy pamiętacie, jak w szkole podstawowej pani prosiła, żebyśmy narysowali, jak będzie wyglądał świat w 2000
i w ogóle ominąć to zabijanie), czy mamie będą się podobały prezenty i czy w ogóle wszyscy dotrwamy w dobrym zdrowiu psychicznym do Wigilii. No, a później ten nieszczęsny sylwester, nieszczęsny, bo milenijny i trzeba mieć na niego jakiś &lt;orig&gt;superpomysł&lt;/&gt;, żeby nie wypaść przed znajomymi na nudziarę. Taka ogólna ekscytacja zawsze wprawia mnie w zakłopotanie, bo nie znoszę zabawy na komendę, tylko dlatego, że właśnie coś tam się kończy albo coś zaczyna, a ja wolałabym w końcu przeczytać zaległe książki lub napisać list do przyjaciółki. <br>Czy pamiętacie, jak w szkole podstawowej pani prosiła, żebyśmy narysowali, jak będzie wyglądał świat w 2000
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2023

Zapraszamy do udziału w zabawie!

Wybierz słowo
Ile masz lat?
Honorowy Mecenas Plebiscytu

Pobierz e-book "Chwytaj mem" Bartka Chacińskiego!

Honorowy Mecenas Plebiscytu
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych uczestników plebiscytu jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących prawach, dostępne jest w Regulaminie. W przypadku wyrażenia zgód marketingowych współadministratorami danych są Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. oraz ePWN Sp. z o.o., na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2023"!