Typ tekstu: Audycja radiowa
Tytuł: Radio RMF FM
Rok: 2001
i Roman Osica w jaki sposób kradli auta?
Bandyci kradli samochody najczęściej na tak zwaną stłuczkę, to znaczy powodowali lekką kolizję, by w ten sposób wybawić kierowcę samochodu z auta, ten właśnie wychodził z niego, i gangsterzy po prostu mieli doskonałą okazje, żeby wsiąść do samochodu, odjechać w nieznane, pozostawiając zdezorientowanego kierowcę na jezdni. Grupy przestępcze działały głównie na trasach wylotowych z Warszawy, szczególnie na wylotówkach poznańskich, katowickiej i terespolskiej.
W trakcie przeszukań odnaleziono samochody, dokumenty, kluczyki, wiele przedmiotów pochodzących z przestępstw, które zostały ukradzione, najczęściej w rabowanych samochodach.
Mówił z komendy stołecznej, niewykluczone więc, że niedługo osoby, które spotykała, spotkała
i &lt;name type="person"&gt;Roman Osica&lt;/&gt; w jaki sposób kradli auta?&lt;/&gt;<br>&lt;div1 sex="m"&gt;Bandyci kradli samochody najczęściej na tak zwaną stłuczkę, to znaczy powodowali lekką kolizję, by w ten sposób wybawić kierowcę samochodu z auta, ten właśnie wychodził z niego, i gangsterzy po prostu mieli doskonałą okazje, żeby wsiąść do samochodu, odjechać w nieznane, pozostawiając zdezorientowanego kierowcę na jezdni. Grupy przestępcze działały głównie na trasach wylotowych z &lt;name type="place"&gt;Warszawy&lt;/&gt;, szczególnie na &lt;orig&gt;wylotówkach&lt;/&gt; poznańskich, katowickiej i terespolskiej.&lt;/&gt;<br>W trakcie przeszukań odnaleziono samochody, dokumenty, kluczyki, wiele przedmiotów pochodzących z przestępstw, które zostały ukradzione, najczęściej w rabowanych samochodach.<br>Mówił &lt;gap&gt; z komendy stołecznej, niewykluczone więc, że niedługo osoby, które spotykała, spotkała
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego