Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.23
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
płac.
(PAP)100 milionów ludzi nie ma domu

ONZ

Sytuacja mieszkaniowa na świecie cały czas się pogarsza - głosi najnowszy raport ONZ. Najgorzej jest w Afryce i pd.-wsch. Azji. 70 proc. bezdomnych to kobiety. Z problemem walczą też państwa rozwinięte. W USA 700 tys. ludzi mieszka na ulicy.
(PAP)Trzęsienie ziemi uszkodziło budynki

Peru

Środkową część kraju nawiedziło trzęsienie ziemi o sile 5 stopni w otwartej skali Richtera. Epicentrum znajdowało się w pobliżu miasta San Martin de Pangoa. Wstrząsy spowodowały szkody materialne, uszkodzonych zostało wiele zabudowań.
(PAP)Kolejna afera wokół Clintonów

Szwagier Billa Clintonam otrzymał 400 tys. dolarów od dwóch ułaskawionych
płac.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;100 milionów ludzi nie ma domu&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;ONZ&lt;/&gt;<br><br>Sytuacja mieszkaniowa na świecie cały czas się pogarsza - głosi najnowszy raport ONZ. Najgorzej jest w Afryce i pd.-wsch. Azji. 70 proc. bezdomnych to kobiety. Z problemem walczą też państwa rozwinięte. W USA 700 tys. ludzi mieszka na ulicy.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Trzęsienie ziemi uszkodziło budynki&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Peru&lt;/&gt;<br><br>Środkową część kraju nawiedziło trzęsienie ziemi o sile 5 stopni w otwartej skali Richtera. Epicentrum znajdowało się w pobliżu miasta San Martin de Pangoa. Wstrząsy spowodowały szkody materialne, uszkodzonych zostało wiele zabudowań.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Kolejna afera wokół Clintonów&lt;/&gt;<br><br>Szwagier Billa Clintonam otrzymał 400 tys. dolarów od dwóch ułaskawionych
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego