Typ tekstu: Rozmowa bezpośrednia
Tytuł: Rozmowa o pracy, Monarze, polityce, zwierzętach, Kościele
Rok powstania: 2001
studia za granicą polityczne.
Nie, niekoniecznie. Miller ma tylko szkołę marksizmu-leninizmu i szkołę zasadniczą zawodową. Nic więcej. A jest przecież potężnym politykiem w tej chwili.
Ale jest mądrym widocznie. Oni go dopuścili, ponieważ jest mądry, ponieważ wie co robi.
Ja nie wiem czy mądry, czy cwany.
Jest im potrzebny, znaczy ja ciągle podziwiam SLD za to, że tam na pewno nie jest u nich sielankowo, na pewno się żrą między sobą ostro. Ale nikt tego nie widzi.
No, jak w dobrej rodzinie, niech pan powie, nie?
No. Nikt tego nie widzi. Oni tam między sobą dadzą sobie po łbie, nie
studia za granicą polityczne.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Nie, niekoniecznie. &lt;name type="person"&gt;Miller&lt;/&gt; ma tylko szkołę marksizmu-leninizmu i szkołę zasadniczą zawodową. Nic więcej. A jest przecież potężnym politykiem w tej chwili.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Ale jest mądrym widocznie. Oni go dopuścili, ponieważ jest mądry, ponieważ wie co robi.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Ja nie wiem czy mądry, czy cwany. &lt;vocal desc="laugh"&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Jest im potrzebny, znaczy ja ciągle podziwiam &lt;vocal desc="yyy"&gt; SLD za to, że tam na pewno nie jest u nich sielankowo, na pewno się żrą między sobą ostro. &lt;pause&gt; Ale nikt tego nie widzi. <br> &lt;who1&gt;No, jak w dobrej rodzinie, niech pan powie, nie?&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;No. Nikt tego nie widzi. Oni tam między sobą dadzą sobie po łbie, nie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego