Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 10
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
Egiptu zaprasza spragnionych wrażeń Scan Holiday. Największą atrakcją będzie występ Jean-Michela Jarre'a w Gizie, gdzie wystawi on swoją operę "Dwanaście marzeń sennych słońca". Gwarantowane niezwykłe doznania wzrokowo-słuchowe. Koszt tygodniowej wycieczki do Egiptu (nieobejmujący uczestnictwa w koncercie) - od 398 USD.
- Ving zabierze cię na Cypr, gdzie na gości czeka zupa tysiąclecia (niestety nie zdradzono nam składników), pokaz sztucznych ogni i możliwość uczestnictwa w wyborach Miss 2000. Cena tygodniowego pobytu ok. 3000 zł.
- Na egzotyczną wyspę Phi Phi w Tajlandii (2700 USD), na Bali, by wziąć udział w szalonym balu na plaży (3480 USD) lub na zielony Mauritius, by tańczyć w
Egiptu zaprasza spragnionych wrażeń Scan Holiday. Największą atrakcją będzie występ Jean-Michela Jarre'a w Gizie, gdzie wystawi on swoją operę "Dwanaście marzeń sennych słońca". Gwarantowane niezwykłe doznania wzrokowo-słuchowe. Koszt tygodniowej wycieczki do Egiptu (nieobejmujący uczestnictwa w koncercie) - od 398 USD.<br>- Ving zabierze cię na Cypr, gdzie na gości czeka zupa tysiąclecia (niestety nie zdradzono nam składników), pokaz sztucznych ogni i możliwość uczestnictwa w wyborach Miss 2000. Cena tygodniowego pobytu ok. 3000 zł.<br>- Na egzotyczną wyspę Phi Phi w Tajlandii (2700 USD), na Bali, by wziąć udział w szalonym balu na plaży (3480 USD) lub na zielony Mauritius, by tańczyć w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!