ogólnego dobra lokalnej społeczności.
Damian WICHER

Koszykówka mężczyzn, II liga: Pogoń Prudnik - Bobry Zabrze 87:57
Pogoń liderem!
W nagrodę za wysokie zwycięstwo nad zabrzańskimi Bobrami koszykarzom Pogoni Prudnik po trzeciej kolejce spotkań przypadł fotel lidera drugoligowych zmagań. Goście chwilami wobec pomysłowych akcji prudniczan w sobotni wieczór w hali przy Łuczniczej byli bezradni. W pierwszej połowie katem dla zabrzan okazali się bracia Łakisowie, którzy z 42 punktów całego zespołu zdobyli aż 28.
Z kolei swoje pierwsze punkty w dorosłej koszykówce zanotował 18-letni Rafał Leszczyński.
Mecz rozpoczął się od trafienia Tomasza Łakisa. Po dwóch minutach gry po trójce Marcina Łakisa oraz
ogólnego dobra lokalnej społeczności.<br>&lt;au&gt;Damian WICHER&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Koszykówka mężczyzn, II liga: Pogoń Prudnik - Bobry Zabrze 87:57 <br>Pogoń liderem!&lt;/&gt;<br>W nagrodę za wysokie zwycięstwo nad zabrzańskimi Bobrami koszykarzom Pogoni Prudnik po trzeciej kolejce spotkań przypadł fotel lidera drugoligowych zmagań. Goście chwilami wobec pomysłowych akcji prudniczan w sobotni wieczór w hali przy Łuczniczej byli bezradni. W pierwszej połowie katem dla zabrzan okazali się bracia Łakisowie, którzy z 42 punktów całego zespołu zdobyli aż 28. <br>Z kolei swoje pierwsze punkty w dorosłej koszykówce zanotował 18-letni Rafał Leszczyński. <br>Mecz rozpoczął się od trafienia Tomasza Łakisa. Po dwóch minutach gry po trójce Marcina Łakisa oraz