Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Głos Wielkopolski
Nr: 6/01
Miejsce wydania: Poznań
Rok: 1999
o podjęciu w tej sprawie współpracy z poznańskimi uczelniami, a szczególnie z Politechniką Poznańską, w której powstają od wielu lat znakomite prace z zakresu zagospodarowania ciekawych terenów i obiektów.
RADOSŁAW STANKIEWICZ


Ratajskie krajobrazy

W pobliżu osiedla Armii Krajowej w miarę zbliżania się do przystanku tramwajowego od strony Pasażu Rondo, urozmaicenie śmieciowego asortymentu jest coraz większe. To już nie są niedopałki papierosów czy papierki po cukierkach. Znaleźć tu można butelki po ketchupie, stary but czy fragmenty środków do higieny intymnej. Normalne, domowe odpadki szpecą trawniki obok przystanków tramwajowych na Rondzie Starołęka.

Podobne krajobrazy ,,podziwiać'' możemy przy rondzie Rataje. Po prawej stronie widzimy
o podjęciu w tej sprawie współpracy z poznańskimi uczelniami, a szczególnie z Politechniką Poznańską, w której powstają od wielu lat znakomite prace z zakresu zagospodarowania ciekawych terenów i obiektów.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;RADOSŁAW STANKIEWICZ&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Ratajskie krajobrazy&lt;/&gt;<br><br>W pobliżu osiedla Armii Krajowej w miarę zbliżania się do przystanku tramwajowego od strony Pasażu Rondo, urozmaicenie śmieciowego asortymentu jest coraz większe. To już nie są niedopałki papierosów czy papierki po cukierkach. Znaleźć tu można butelki po ketchupie, stary but czy fragmenty środków do higieny intymnej. Normalne, domowe odpadki szpecą trawniki obok przystanków tramwajowych na Rondzie Starołęka.<br><br>Podobne krajobrazy ,,podziwiać'' możemy przy rondzie Rataje. Po prawej stronie widzimy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego