Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.12
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
tys. dol.
(PAP)Zwłoki zwierząt gniły w lesie

Gdańsk Około czterdziestu sztuk obdartych ze skóry lisów odnaleziono w niedzielę w lesie w Kiełpinie niedaleko Gdańska - poinformował oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku, Krzysztof Azorowicz.
Na ułożone w stertę szczątki zwierząt natrafił przypadkiem jeden z okolicznych mieszkańców. - Ktoś sobie zrobił śmietnik i wyrzucił lisy do lasu. Na szczęście jeszcze się nie psują. - powiedział Azorowicz.
(PAP)Bimber był ukryty na bagnach

Białystok Aparaturę do produkcji, kilkaset litrów zacieru i prawie gotowego już alkoholu odkryli policjanci w bimbrowni na bagnach w Puszczy Knyszyńskiej koło wsi Dworzysk.
W leśnej bimbrowni było 800 litrów zacieru
tys. dol.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Zwłoki zwierząt gniły w lesie&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Gdańsk&lt;/&gt; Około czterdziestu sztuk obdartych ze skóry lisów odnaleziono w niedzielę w lesie w Kiełpinie niedaleko Gdańska - poinformował oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku, Krzysztof Azorowicz.<br>Na ułożone w stertę szczątki zwierząt natrafił przypadkiem jeden z okolicznych mieszkańców. - Ktoś sobie zrobił śmietnik i wyrzucił lisy do lasu. Na szczęście jeszcze się nie psują. - powiedział Azorowicz.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Bimber był ukryty na bagnach&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Białystok&lt;/&gt; Aparaturę do produkcji, kilkaset litrów zacieru i prawie gotowego już alkoholu odkryli policjanci w bimbrowni na bagnach w Puszczy Knyszyńskiej koło wsi Dworzysk.<br>W leśnej bimbrowni było 800 litrów zacieru
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego