Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy farmaceutyczne
Rok: 2000
diet odchudzających. Mając wszystkie właściwości naturalnego produktu spożywczego, zawiera 60% łatwo uwalnianych białek roślinnych. Oprócz tego wyróżnia się wysoką wartością naturalnych antyutleniaczy, żelaza, witaminy B12, a przede wszystkim występuje w niej rzeczywiście drogocenny kwas gammalinolenowy, który w przyrodzie poza spiruliną występuje tylko w mleku matki.
SKŁĄD I FORMA PREPARATU
60 żelatynowych kapsułek po 410 mg
skład jednej kapsułki:

WSKAZANIA
Biologicznie aktywny dodatek do żywności, uzupełnia w diecie niedobór witamin mikroelementów i biologicznie aktywnych związków; zalecanych w charakterze środka ogólnie wzmacniającego, poprawiającego zdolność do pracy i wytrzymałość na niesprzyjające czynniki środowiska zewnętrznego.
WŁAŚCIWOŚCI SKŁADNIKÓW
Ciemiopląt guarana (Osmęta) (Paulina cupana) i Kola błyszcząca
diet odchudzających. Mając wszystkie właściwości naturalnego produktu spożywczego, zawiera 60% łatwo uwalnianych białek roślinnych. Oprócz tego wyróżnia się wysoką wartością naturalnych antyutleniaczy, żelaza, witaminy B12, a przede wszystkim występuje w niej rzeczywiście drogocenny kwas gammalinolenowy, który w przyrodzie poza spiruliną występuje tylko w mleku matki.<br>SKŁĄD I FORMA PREPARATU<br>60 żelatynowych kapsułek po 410 mg<br>skład jednej kapsułki:<br>&lt;gap&gt;<br>WSKAZANIA<br>Biologicznie aktywny dodatek do żywności, uzupełnia w diecie niedobór witamin mikroelementów i biologicznie aktywnych związków; zalecanych w charakterze środka ogólnie wzmacniającego, poprawiającego zdolność do pracy i wytrzymałość na niesprzyjające czynniki środowiska zewnętrznego.<br>WŁAŚCIWOŚCI SKŁADNIKÓW<br>Ciemiopląt guarana (Osmęta) (Paulina cupana) i Kola błyszcząca
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego