Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Wrocławska
Nr: 4.01
Miejsce wydania: Wrocław
Rok: 1999
cerkwi. Prawdopodobnie z początkiem wojny ktoś wywiózł wyposażenie tej świątyni, jednak do tej pory nie wiadomo kto i dokąd. Dwa tygodnie temu abp wrocławski i szczeciński Jeremiasz powołał w Sokołowsku samodzielną parafię pw. św. Michała Archanioła.
Wojciech Cerkowniak


Tłumne pożegnanie na Placu
Sylwestrowe disco

(JELENIA GÓRA) Powspominajmy... Jak co roku jeleniogórzanie zebrali się na Placu Ratuszowym, by pożegnać stary rok, tym razem pożegnali również województwo. Z tej właśnie okazji Urząd miasta i Muzyczne Radio zorganizowali wielką dyskotekę sylwestrową - bawiło się na niej około 8 tys. osób. Organizatorzy imprezy zadbali, aby uczestnikom się nie nudziło. Na specjalnie na te okazje ustawionej scenie
cerkwi. Prawdopodobnie z początkiem wojny ktoś wywiózł wyposażenie tej świątyni, jednak do tej pory nie wiadomo kto i dokąd. Dwa tygodnie temu abp wrocławski i szczeciński Jeremiasz powołał w Sokołowsku samodzielną parafię pw. św. Michała Archanioła.<br>&lt;au&gt;Wojciech Cerkowniak&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt; Tłumne pożegnanie na Placu&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt; Sylwestrowe disco&lt;/&gt;<br><br> (JELENIA GÓRA) Powspominajmy... Jak co roku jeleniogórzanie zebrali się na Placu Ratuszowym, by pożegnać stary rok, tym razem pożegnali również województwo. Z tej właśnie okazji Urząd miasta i Muzyczne Radio zorganizowali wielką dyskotekę sylwestrową - bawiło się na niej około 8 tys. osób. Organizatorzy imprezy zadbali, aby uczestnikom się nie nudziło. Na specjalnie na te okazje ustawionej scenie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!