Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Świat i Podróże
Nr: 12
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1995
szkody rzeczowe 15 mln st.zł, za szkody osobowe 100 mln st.zł. Stawka za ubezpieczenie tygodniowego pobytu w Słowacji /identyczna dla wszystkich krajów Europy/ wyniosłaby 9 USD. Za ten sam okres w Polsce wyniosłaby 130 tys. st.zł.
Zawierając ubezpieczenie ATU TRAVEL, klient otrzymuje 20-procentową zniżkę na ubezpieczenie ATU NARTY. Wykupienie obu ubezpieczeń, choć nie jest obowiązkiem, a jedynie przezornością, pozwala na uzyskanie kompleksowej ochrony i pełnego komfortu psychicznego. Zarówno na stoku górskim, jak i poza nim, bo przecież o nieprzewidziane kłopoty i przygody podczas wyjazdu nie jest trudno.
U progu nowego sezonu wszystkim amatorom zimowej turystyki życzę miłego
szkody rzeczowe 15 mln st.zł, za szkody osobowe 100 mln st.zł. Stawka za ubezpieczenie tygodniowego pobytu w Słowacji /identyczna dla wszystkich krajów Europy/ wyniosłaby 9 USD. Za ten sam okres w Polsce wyniosłaby 130 tys. st.zł. <br>Zawierając ubezpieczenie ATU TRAVEL, klient otrzymuje 20-procentową zniżkę na ubezpieczenie ATU NARTY. Wykupienie obu ubezpieczeń, choć nie jest obowiązkiem, a jedynie przezornością, pozwala na uzyskanie kompleksowej ochrony i pełnego komfortu psychicznego. Zarówno na stoku górskim, jak i poza nim, bo przecież o nieprzewidziane kłopoty i przygody podczas wyjazdu nie jest trudno.<br>U progu nowego sezonu wszystkim amatorom zimowej turystyki życzę miłego
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego