Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 07.03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Walutowy powiedział: "Kiedy kraje trafiają do MFW na noszach, nie jest to właściwy czas na eleganckie idee. Aby uniknąć krwotoku, upadku waluty i rozkładu, którego nie da się naprawić, potrzebna jest drastyczna polityka. Stabilizacja to ani konkurs popularności, ani seminarium naukowe. Dzisiaj żaden minister finansów nie opowie się za Kliniką Alternatywnej Medycyny Stiglitza, potrzebują karetki, która zawiezie ich do MFW".

Stiglitz ripostuje; "Kiedy płonie las, nie pora na dyskusje, jak ten pożar gasić. Ale ważne jest, aby taka debata odbyła się, zanim wybuchnie pożar, a pożary będą wybuchać".

Recepty na biedę

W ostatnim półwieczu Zachód przeznaczył na pomoc dla krajów najuboższych
Walutowy powiedział: "Kiedy kraje trafiają do MFW na noszach, nie jest to właściwy czas na eleganckie idee. Aby uniknąć krwotoku, upadku waluty i rozkładu, którego nie da się naprawić, potrzebna jest drastyczna polityka. Stabilizacja to ani konkurs popularności, ani seminarium naukowe. Dzisiaj żaden minister finansów nie opowie się za Kliniką Alternatywnej Medycyny Stiglitza, potrzebują karetki, która zawiezie ich do MFW".<br><br>Stiglitz ripostuje; "Kiedy płonie las, nie pora na dyskusje, jak ten pożar gasić. Ale ważne jest, aby taka debata odbyła się, zanim wybuchnie pożar, a pożary będą wybuchać".<br><br>&lt;tit&gt;Recepty na biedę&lt;/&gt;<br><br>W ostatnim półwieczu Zachód przeznaczył na pomoc dla krajów najuboższych
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego