Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy ekonomiczne
Rok: 2004
niewolnikom - akceptować niesprawiedliwych zasad istniejącej gospodarki. Nie będziemy też spokojnie czekać w domu do następnych wyborów, by wybrać następny rząd. Nie przyjmiemy do wiadomości wytłumaczenia, że nasza sytuacja materialna wynika jedynie z faktu, ze nie jesteśmy wystarczająco wykształceni.
Oprócz protestów, podejmujemy działania wydawnicze (takie jak ta gazeta), organizujemy wykłady na Alternatywnym Forum Ekonomicznym, oraz wiele publicznych spotkań z publicznością mających na celu przedyskutowanie alternatywnych metod organizowani społecznego. Jesteśmy przekonani, że jedynie przejęcie przez obywateli i pracowników woli decydowania o tym, co jest dla nich najlepsze może spowodować pozytywne zmiany społeczne. Przedkładamy ludzi ponad zysk i chcemy położyć kres chciwości bogatych.

O
niewolnikom - akceptować niesprawiedliwych zasad istniejącej gospodarki. Nie będziemy też spokojnie czekać w domu do następnych wyborów, by wybrać następny rząd. Nie przyjmiemy do wiadomości wytłumaczenia, że nasza sytuacja materialna wynika jedynie z faktu, ze nie jesteśmy wystarczająco wykształceni.<br>Oprócz protestów, podejmujemy działania wydawnicze (takie jak ta gazeta), organizujemy wykłady na Alternatywnym Forum Ekonomicznym, oraz wiele publicznych spotkań z publicznością mających na celu przedyskutowanie alternatywnych metod organizowani społecznego. Jesteśmy przekonani, że jedynie przejęcie przez obywateli i pracowników woli decydowania o tym, co jest dla nich najlepsze może spowodować pozytywne zmiany społeczne. Przedkładamy ludzi ponad zysk i chcemy położyć kres chciwości bogatych.<br><br>&lt;tit&gt;O
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego