Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 12.04 (9)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
jeśli się powtórzy, to Louis może zapomnieć o transferze do United i grze w pierwszej drużynie - groził boss Fulham. Menedżer Czerwonych Diabłów Alex Ferguson oferuje za Sahę już 10 milionów funtów.
Michael Owen (24 l.), który wrócił na boisko po kontuzji, trafił w poprzeczkę w wygranym przez Liverpool meczu z Aston Villa.
- Na razie nigdzie się nie wybieram. Czekam na mojego menedżera i wtedy usiądziemy do rozmów o nowym kontrakcie, który będzie najważniejszy w mojej karierze. Nie wykluczam pozostania w Liverpoolu - powiedział Owen.
Zastępujący Jerzego Dudka Paul Jones (37 l.) zebrał dobre recenzje. Wypożyczony z Southampton zawodnik uratował trzy punkty dla
jeśli się powtórzy, to Louis może zapomnieć o transferze do United i grze w pierwszej drużynie&lt;/&gt; - groził boss Fulham. Menedżer Czerwonych Diabłów Alex Ferguson oferuje za Sahę już 10 milionów funtów.<br>Michael Owen (24 l.), który wrócił na boisko po kontuzji, trafił w poprzeczkę w wygranym przez Liverpool meczu z Aston Villa.<br>&lt;q&gt;- Na razie nigdzie się nie wybieram. Czekam na mojego menedżera i wtedy usiądziemy do rozmów o nowym kontrakcie, który będzie najważniejszy w mojej karierze. Nie wykluczam pozostania w Liverpoolu&lt;/&gt; - powiedział Owen.<br>Zastępujący Jerzego Dudka Paul Jones (37 l.) zebrał dobre recenzje. Wypożyczony z Southampton zawodnik uratował trzy punkty dla
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego