Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 8 (sierpień)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
będę.
Paweł z KrakowaOd redakcji:
Jeżeli od stanu pana wątroby miałoby zależeć, ile złotych medali zdobędziemy w Sydney, to niech pan się nie oszczędza.Cała moja rodzina uwielbia Britney Spears. Czy moglibyście wytłumaczyć, skąd wasza niechęć do niej?
Anna z Gorzowa WielkopolskiegoOd redakcji:
Powód jest typowo polski - zazdrość. Atak na Britney rozpoczął się wtedy, kiedy nasz naczelny zauważył, że nie ma ani tak pięknych blond włosów, ani tak dobrej figury jak Pamela - amerykańska wunderwaffe.Mam nadzieję, że kiedyś słono zapłacicie za szkody poczynione w umysłach waszych czytelników.
Renata z ChrzanowaOd redakcji:
W kapitalizmie, miła Renato, każdy płaci za
będę.<br>&lt;au&gt;Paweł z Krakowa&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;au&gt;Od redakcji:&lt;/&gt;<br>Jeżeli od stanu pana wątroby miałoby zależeć, ile złotych medali zdobędziemy w Sydney, to niech pan się nie oszczędza.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="letter" sex="f"&gt;<br><br>Cała moja rodzina uwielbia Britney Spears. Czy moglibyście wytłumaczyć, skąd wasza niechęć do niej?<br>&lt;au&gt;Anna z Gorzowa Wielkopolskiego&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;au&gt;Od redakcji:&lt;/&gt;<br>Powód jest typowo polski - zazdrość. Atak na Britney rozpoczął się wtedy, kiedy nasz naczelny zauważył, że nie ma ani tak pięknych blond włosów, ani tak dobrej figury jak Pamela - amerykańska wunderwaffe.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="letter" sex="f"&gt;<br><br>Mam nadzieję, że kiedyś słono zapłacicie za szkody poczynione w umysłach waszych czytelników.<br>&lt;au&gt;Renata z Chrzanowa&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;au&gt;Od redakcji:&lt;/&gt;<br>W kapitalizmie, miła Renato, każdy płaci za
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego