Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.26
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
się w lipcu na azjatyckie tournée. Angielskie firmy piłkarskie chcą nadal poszerzać grono swych zamorskich fanów, także w Azji, gdzie angielski futbol cieszy się szczególną popularnością.
Obie drużyny nie zamierzają jednak zagrać na azjatyckim boisku przeciw sobie.
(PAP)Piłkarze ukarani za ustawiony mecz

PIŁKA NOŻNA Pięciu włoskich piłkarzy - trzech z Atalanty Bergamo (Gallo, Sviglia i Zauri) i dwóch z drugoligowego Pistoiese (Aglietti i Allegri) - zostało zawieszonych na rok za sfingowanie wyniku meczu.
20 sierpnia ub.r., po spotkaniu tych drużyn w Pucharze Włoch, (zakończonym wynikiem 1:1), o próbę ustawienia rezultatu spotkania zostało oskarżonych 10 zawodników obu zespołów.
(PAP)Waleczne biało
się w lipcu na azjatyckie tournée. Angielskie firmy piłkarskie chcą nadal poszerzać grono swych zamorskich fanów, także w Azji, gdzie angielski futbol cieszy się szczególną popularnością.<br>Obie drużyny nie zamierzają jednak zagrać na azjatyckim boisku przeciw sobie.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Piłkarze ukarani za ustawiony mecz&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;PIŁKA NOŻNA&lt;/&gt; Pięciu włoskich piłkarzy - trzech z Atalanty Bergamo (Gallo, Sviglia i Zauri) i dwóch z drugoligowego Pistoiese (Aglietti i Allegri) - zostało zawieszonych na rok za sfingowanie wyniku meczu.<br>20 sierpnia ub.r., po spotkaniu tych drużyn w Pucharze Włoch, (zakończonym wynikiem 1:1), o próbę ustawienia rezultatu spotkania zostało oskarżonych 10 zawodników obu zespołów.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Waleczne biało
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego