Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 18
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
Diablak i poniżej Górnym Płajem. Na innych trasach jest również dużo atrakcji przyrodniczych, a przecież mało uczęszczany jest szlak z Lipnicy Wielkiej - Przywarówki czy przez Małą Babią, od Hali Czarnego lub Przełęczy Jałowieckiej. Na te kierunki nie są sprzedawane bilety. Tak samo schronisko na Markowych Szczawinach i trasy u podnóża Babiej Góry nie są blokowane opłatami - dodał.
Bilety w Babiogórskim Parku Narodowym sprzedawane są tylko w sezonie. Od 1 maja trzeba będzie za niego zapłacić 4 zł, a za ulgowy - 3 zł.
jofZ kroniki GOPR - W góry na bani

Nie wszyscy zdają sobie sprawę z niebezpieczeństw, na jakie można natrafić
Diablak i poniżej Górnym Płajem. Na innych trasach jest również dużo atrakcji przyrodniczych, a przecież mało uczęszczany jest szlak z Lipnicy Wielkiej - Przywarówki czy przez Małą Babią, od Hali Czarnego lub Przełęczy Jałowieckiej. Na te kierunki nie są sprzedawane bilety. Tak samo schronisko na Markowych Szczawinach i trasy u podnóża Babiej Góry nie są blokowane opłatami - dodał.<br>Bilety w Babiogórskim Parku Narodowym sprzedawane są tylko w sezonie. Od 1 maja trzeba będzie za niego zapłacić 4 zł, a za ulgowy - 3 zł.<br>&lt;au&gt;jof&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Z kroniki GOPR - W góry na bani&lt;/tit&gt;<br><br>Nie wszyscy zdają sobie sprawę z niebezpieczeństw, na jakie można natrafić
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego