Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.06 (5)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
bardzo dobrych warunkach. Stracę tysiąc dolarów, kiedy nie wygramy nawet seta. Gdy przegramy 1:3, jest remis. Każdy inny wynik to moje zwycięstwo.

KRZYSZTOF ŚWIERCZ, Lipsk

Ja najlepsza? Przesada!
Fakt: W meczu z Rosją zdobyła pani 22 punkty. Trener Andrzej Niemczyk mówi, widzi w pani najlepiej punktującą zawodniczkę turnieju w Baku.
KAMILA FRĄTCZAK: - Przesadza!
Mówi, że za rok będzie pani równie dobra jak Małgorzata Glinka.
- To naprawdę przesada. Ja miałam dobry dzień, ale mecz wygrał cały zespół.
Przyćmiła pani nawet gwiazdę drużyny Rosji Jekatarinę Gamową.
- I tak była najlepszą zawodniczką w polu, nawet jak im nie szło.
Po wyjściu z szatni
bardzo dobrych warunkach. Stracę tysiąc dolarów, kiedy nie wygramy nawet seta. Gdy przegramy 1:3, jest remis. Każdy inny wynik to moje zwycięstwo.&lt;/&gt;<br>&lt;gap&gt;<br>&lt;au&gt;KRZYSZTOF ŚWIERCZ, Lipsk&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Ja najlepsza? Przesada!&lt;/&gt;<br>&lt;who15&gt;Fakt: W meczu z Rosją zdobyła pani 22 punkty. Trener Andrzej Niemczyk mówi, widzi w pani najlepiej punktującą zawodniczkę turnieju w Baku.&lt;/&gt;<br>&lt;who16&gt;KAMILA FRĄTCZAK: - Przesadza!&lt;/&gt;<br>&lt;who15&gt;Mówi, że za rok będzie pani równie dobra jak Małgorzata Glinka.&lt;/&gt;<br>&lt;who16&gt;- To naprawdę przesada. Ja miałam dobry dzień, ale mecz wygrał cały zespół.&lt;/&gt;<br>&lt;who15&gt;Przyćmiła pani nawet gwiazdę drużyny Rosji Jekatarinę Gamową.&lt;/&gt;<br>&lt;who16&gt;- I tak była najlepszą zawodniczką w polu, nawet jak im nie szło.&lt;/&gt;<br>&lt;who15&gt;Po wyjściu z szatni
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego