Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Głos Pasłęka
Nr: various
Miejsce wydania: Pasłęk
Rok: 2004
90 71
jp

Kolejka przed bankiem
Okazuje się, że jest w Pasłęku sporo osób mających nadmiar gotówki. Można się o tym było przekonać dzisiaj rano, przed otwarciem Banku PKO BP. Ponad sto osób czekało cierpliwie w kolejce po akcje prywatyzowanego banku. Były oczywiście zapisy, listy i pilnujący porządku policjant.
jp
Biedronka przed sądem
Właściciel sieci tanich sklepów Biedronka, portugalska firma JMD, ma kłopoty. Byli pracownicy sieci, walczą przed sądami o odszkodowania za niepłacone nadgodziny i zmuszanie do fizycznej pracy ponad siły. Pracownikami w sieci Biedronka są głównie kobiety. Jest też w tej sprawie wątek pasłęcki.
Pani Katarzyna W. z Pasłęka, pracowała
90 71<br>&lt;au&gt;jp&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;&lt;tit&gt;Kolejka przed bankiem&lt;/&gt;<br>Okazuje się, że jest w Pasłęku sporo osób mających nadmiar gotówki. Można się o tym było przekonać dzisiaj rano, przed otwarciem Banku PKO BP. Ponad sto osób czekało cierpliwie w kolejce po akcje prywatyzowanego banku. Były oczywiście zapisy, listy i pilnujący porządku policjant.<br>&lt;au&gt;jp&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;div type="news"&gt;&lt;tit&gt;Biedronka przed sądem&lt;/&gt;<br>Właściciel sieci tanich sklepów Biedronka, portugalska firma JMD, ma kłopoty. Byli pracownicy sieci, walczą przed sądami o odszkodowania za niepłacone nadgodziny i zmuszanie do fizycznej pracy ponad siły. Pracownikami w sieci Biedronka są głównie kobiety. Jest też w tej sprawie wątek pasłęcki.<br>Pani Katarzyna W. z Pasłęka, pracowała
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego