Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.15 (12)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
zamaskowanych mężczyzn chciało ukraść ze sklepu pieniądze, ale sprzedawczynie stawiły opór. Wyszli ze sklepu i na ulicy zaczęli szamotać się z kobietami. Na widok nadjeżdżającego radiowozu zaczęli uciekać. Padły strzały zarówno z ich strony, jak i ostrzegawcze ze strony policji. Na szczęście nikt nie został ranny.

Owczarek zaatakował dziewczynkę
Wojanów-Bobrów (woj. dolnośląskie)
13-letnią Martynkę pogryzł owczarek kaukaski, należący do sąsiadów. Pies zaatakował dziewczynkę, gdy wracała do domu. Pogryzł jej nogi, a gdy upadła, rzucił się dziecku na głowę. Martynka przeszła ciężką operację przyszycia skóry na czubku głowy.

Kacper też mógł umrzeć
Skandaliczne pogotowie
To co się dzieje w Elblągu
zamaskowanych mężczyzn chciało ukraść ze sklepu pieniądze, ale sprzedawczynie stawiły opór. Wyszli ze sklepu i na ulicy zaczęli szamotać się z kobietami. Na widok nadjeżdżającego radiowozu zaczęli uciekać. Padły strzały zarówno z ich strony, jak i ostrzegawcze ze strony policji. Na szczęście nikt nie został ranny.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Owczarek zaatakował dziewczynkę&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Wojanów-Bobrów (woj. dolnośląskie)&lt;/&gt;<br>13-letnią Martynkę pogryzł owczarek kaukaski, należący do sąsiadów. Pies zaatakował dziewczynkę, gdy wracała do domu. Pogryzł jej nogi, a gdy upadła, rzucił się dziecku na głowę. Martynka przeszła ciężką operację przyszycia skóry na czubku głowy.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Kacper też mógł umrzeć&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Skandaliczne pogotowie&lt;/&gt;<br>&lt;intro&gt;To co się dzieje w Elblągu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego