Typ tekstu: Książka
Autor: Machulski Juliusz, Wereśniak Piotr, Zatorski Ryszard
Tytuł: Kiler
Rok: 1998
ja jestem lepszy! Jakieś czterdzieści sześć razy lepszy! I dlatego do końca życia będziesz wszystko widział w kratkę! Ale najpierw musisz się tutaj panu prokuratorowi, ze wszystkiego wy-spo-wia-dać!

KILER
Wy-spo-wia-dać?

PROKURATOR
A co wy, Kiler, myślicie? Że wysłaliśmy naszą elitarną brygadę antyterrorystyczną, żeby pojmać Bogu ducha winnego taksówkarza?! O świcie?! Myślicie, że nasi chłopcy nie mają nic do roboty?

Na znak Ryby Mioduch wyciąga zaplastikowaną łuskę od karabinka snajperskiego.

RYBA
Popełniłeś błąd, Kiler. Nie posprzątałeś po sobie. Znaleźliśmy to wczoraj w pobliżu miejsca, gdzie zastrzeliłeś Gilotynę. A w twojej taksówce znaleźliśmy karabinek snajperski marki Steyr!

PROKURATOR
Z
ja jestem lepszy! Jakieś czterdzieści sześć razy lepszy! I dlatego do końca życia będziesz wszystko widział w kratkę! Ale najpierw musisz się tutaj panu prokuratorowi, ze wszystkiego wy-spo-wia-dać!<br><br>KILER<br>Wy-spo-wia-dać?<br><br>PROKURATOR<br>A co wy, Kiler, myślicie? Że wysłaliśmy naszą elitarną brygadę antyterrorystyczną, żeby pojmać Bogu ducha winnego taksówkarza?! O świcie?! Myślicie, że nasi chłopcy nie mają nic do roboty?<br><br>Na znak Ryby Mioduch wyciąga zaplastikowaną łuskę od karabinka snajperskiego.<br><br>RYBA<br>Popełniłeś błąd, Kiler. Nie posprzątałeś po sobie. Znaleźliśmy to wczoraj w pobliżu miejsca, gdzie zastrzeliłeś Gilotynę. A w twojej taksówce znaleźliśmy karabinek snajperski marki Steyr!<br><br>PROKURATOR<br>Z
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego