Typ tekstu: Prasa
Autor: Łotysz Stanisław
Tytuł: Brukowiec Ochlański
Miejsce wydania: Ochla
Rok: 2003
pomaga w osiągnięciu samozadowolenia. To rozumiem. Precz z tym cholernym egalitaryzmem.
Naczelny Burek
25.06.2001

Ochlpusa portret psychologiczny
Żądny wrażeń i rozgłosu etnograf znajdzie w Ochli nieograniczone wprost możliwości wyżycia się. Wyżycia naukowego w najlepszym tego słowa sensie znaczeniu. I nie chodzi tu bynajmniej o wspomniany na innej stronie Brukowca, Skansen czyli Muzeum Etnograficzne Środkowego Nadodrza. Najwięcej ciekawostek dotyczy bowiem codziennego życie tubylców. A najsmaczniejsze kąski, potencjalne tematy prac habilitacyjnych i murowane sensacje naukowe wprost wyzierają z każdego kąta, z każdej dziury w płocie, a wierzcie mi - jest ich tu wiele!
Ludność miejscowa przez lata wykształciła szereg wzorców zachowań, pojawiły
pomaga w osiągnięciu samozadowolenia. To rozumiem. Precz z tym cholernym egalitaryzmem.<br>Naczelny Burek <br>25.06.2001&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;&lt;orig&gt;Ochlpusa&lt;/&gt; portret psychologiczny&lt;/&gt;<br>Żądny wrażeń i rozgłosu etnograf znajdzie w Ochli nieograniczone wprost możliwości wyżycia się. Wyżycia naukowego w najlepszym tego słowa sensie znaczeniu. I nie chodzi tu bynajmniej o wspomniany na innej stronie Brukowca, Skansen czyli Muzeum Etnograficzne Środkowego Nadodrza. Najwięcej ciekawostek dotyczy bowiem codziennego życie tubylców. A najsmaczniejsze kąski, potencjalne tematy prac habilitacyjnych i murowane sensacje naukowe wprost wyzierają z każdego kąta, z każdej dziury w płocie, a wierzcie mi - jest ich tu wiele!<br>Ludność miejscowa przez lata wykształciła szereg wzorców zachowań, pojawiły
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!