Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 9/03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
nic nie stało.
Lokatorka chwilę wcześniej przeszła z kuchni do pokoju. Po powrocie zobaczyła zniszczone okno oraz pocisk na podłodze. Policja uważa, że został on wystrzelony z lotniska.
(PAP)


Poczta zabezpiecza się przed pryszczycą

WARSZAWA W Urzędzie Wymiany Poczty z Zagranicą przy ul. Chmielnej 75, kontroluje się przesyłki z Wlk. Brytanii. Powstało stanowisko, przy którym sprawdzana jest zawartość paczek.
Poczta jest kolejnym miejscem, po lotnisku i przejściach granicznych, w którym urzędnicy starają się zabezpieczyć Polskę przed pryszczycą.
(Metropol)


Licealiści znad Wisły widzą coraz gorzej

WARSZAWA Młodzi ludzie często nie korygują wad wzroku, ponieważ wstydzą się nosić okulary - wynika z badań Ogólnopolskiego
nic nie stało. <br>Lokatorka chwilę wcześniej przeszła z kuchni do pokoju. Po powrocie zobaczyła zniszczone okno oraz pocisk na podłodze. Policja uważa, że został on wystrzelony z lotniska. &lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Poczta zabezpiecza się przed pryszczycą&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;WARSZAWA&lt;/&gt; W Urzędzie Wymiany Poczty z Zagranicą przy ul. Chmielnej 75, kontroluje się przesyłki z Wlk. Brytanii. Powstało stanowisko, przy którym sprawdzana jest zawartość paczek. <br>Poczta jest kolejnym miejscem, po lotnisku i przejściach granicznych, w którym urzędnicy starają się zabezpieczyć Polskę przed pryszczycą.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(Metropol)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Licealiści znad Wisły widzą coraz gorzej&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;WARSZAWA&lt;/&gt; Młodzi ludzie często nie korygują wad wzroku, ponieważ wstydzą się nosić okulary - wynika z badań Ogólnopolskiego
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego