Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 13/03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
zakupione paliwa miał on oszukać skarb państwa na kwotę ok. 1,1 mln zł. Robił to przy udziale wspólników odpowiadających za to obecnie przed sądem. Grozi mu do 8 lat więzienia.
(PAP)Saddam Husajn zesłał na Wyspy pryszczycę

NIEMCY Specjalista z niemieckich służb specjalnych uważa, że epidemię pryszczycy w Wielkiej Brytanii wywołali iraccy agenci - poinformowała niemiecka gazeta "Die Welt".
Miała być to zemsta za udział brytyjskich sił w nalotach na Irak. Władze w Bagdadzie nie skomentowały oskarżeń dziennika.
(Metropol)DZISIEJSZY RAPORT
Zdrowie i pieniądze puszczane z dymem

Obyczaje Niepalenie w Polsce jest modne, ale tylko wśród ludzi dorosłych, głównie mężczyzn. Coraz
zakupione paliwa miał on oszukać skarb państwa na kwotę ok. 1,1 mln zł. Robił to przy udziale wspólników odpowiadających za to obecnie przed sądem. Grozi mu do 8 lat więzienia.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Saddam Husajn zesłał na Wyspy pryszczycę&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;NIEMCY&lt;/&gt; Specjalista z niemieckich służb specjalnych uważa, że epidemię pryszczycy w Wielkiej Brytanii wywołali iraccy agenci - poinformowała niemiecka gazeta "Die Welt".<br>Miała być to zemsta za udział brytyjskich sił w nalotach na Irak. Władze w Bagdadzie nie skomentowały oskarżeń dziennika.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(Metropol)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;DZISIEJSZY RAPORT&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Zdrowie i pieniądze puszczane z dymem&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Obyczaje&lt;/&gt; Niepalenie w Polsce jest modne, ale tylko wśród ludzi dorosłych, głównie mężczyzn. Coraz
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego