Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 6
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
niebiesko każdy płyn, do którego doda się rohypnol. Dzięki temu nie można go już dolewać niepostrzeżenie do drinków. Sprawa zamknięta?
Niestety, nie do końca: rohypnol to tylko jeden z wielu leków wykorzystywanych przez gwałcicieli. Ostatnio furorę wśród przestępców robi właśnie GHB: niegdyś produkowany w USA jako lek uspokajający, w Wielkiej Brytanii pojawił się cztery lata temu, można go kupić w sex shopach lub zamówić przez Internet. Do tej pory 1400 Brytyjek zgłosiło się do policji - są one odurzonymi lekami ofiarami gwałtu.

Łatwiejszy niż ciasteczka

Po raz pierwszy GHB pojawił się w Stanach Zjednoczonych - na początku sprzedawany był jako lek nasenny pod
niebiesko każdy płyn, do którego doda się rohypnol. Dzięki temu nie można go już dolewać niepostrzeżenie do drinków. Sprawa zamknięta?<br>Niestety, nie do końca: rohypnol to tylko jeden z wielu leków wykorzystywanych przez gwałcicieli. Ostatnio furorę wśród przestępców robi właśnie GHB: niegdyś produkowany w USA jako lek uspokajający, w Wielkiej Brytanii pojawił się cztery lata temu, można go kupić w sex shopach lub zamówić przez Internet. Do tej pory 1400 Brytyjek zgłosiło się do policji - są one odurzonymi lekami ofiarami gwałtu. <br><br>&lt;tit&gt;Łatwiejszy niż ciasteczka&lt;/&gt;<br><br>Po raz pierwszy GHB pojawił się w Stanach Zjednoczonych - na początku sprzedawany był jako lek nasenny pod
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego