Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.28 (213)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
boisku i zmarł)?
PATRICK MBOMA (33 l.):
- Cały czas pamiętamy o nim, jest z nami. Taka jest przykra rzeczywistość. Ale życie toczy się dalej. Trzeba cieszyć się grą i życiem. Przykre, że podobny wypadek zdarzył się ostatnio w Portugalii.
Gracie w jednoczęściowych strojach, co wzbudziło krytykę futbolowych władz FIFA i CAF. Co pan na to?
- My piłkarze nie wiemy w czym problem. Dla nas nowe stroje są interesujące i chcielibyśmy w nich grać. Słyszałem, że Sepp Blatter powiedział, że to wbrew przepisom. Firma Puma, która projektowała nam nowe stroje, powinna chyba wiedzieć, co wolno, a czego nie.
Grał pan już we
boisku i zmarł)?&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who6&gt;&lt;transl&gt;PATRICK MBOMA (33 l.):<br>- Cały czas pamiętamy o nim, jest z nami. Taka jest przykra rzeczywistość. Ale życie toczy się dalej. Trzeba cieszyć się grą i życiem. Przykre, że podobny wypadek zdarzył się ostatnio w Portugalii.&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who5&gt;&lt;transl&gt;Gracie w jednoczęściowych strojach, co wzbudziło krytykę futbolowych władz FIFA i CAF. Co pan na to?&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who6&gt;&lt;transl&gt;- My piłkarze nie wiemy w czym problem. Dla nas nowe stroje są interesujące i chcielibyśmy w nich grać. Słyszałem, że Sepp Blatter powiedział, że to wbrew przepisom. Firma Puma, która projektowała nam nowe stroje, powinna chyba wiedzieć, co wolno, a czego nie.&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who5&gt;&lt;transl&gt;Grał pan już we
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego